Infoisinfo Polska

Grzegorz Fabjański Gabinet Dentystyczny
Zdrowie w Stromiec

www.dentysta-fabjanski.pl
Pokaż numer telefonu
Pamiętaj, że wyszukałeś to przedsiębiorstwo na Infoisinfo 50612700?

Adres

26-804. Stromiec. Nowa 10.
Pokaż mapę


Co powinieneś wiedzieć o Grzegorz Fabjański Gabinet Dentystyczny

Lekarz w Stromiec, Medycyna w Stromiec, Dentysta w Stromiec, Dentystyczny w Stromiec

Nazywam się Grzegorz Fabjański i od 1991 roku prowadzę gabinet dentystyczny. Siedziba zlokalizowana jest w Stromcu, w powiecie białobrzeskim, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu zębów.
Posiadam trzydziestosześcioletnie doświadczenie w branży stomatologicznej. Przez ten czas wypracowałem sobie ugruntowaną pozycję na rynku, a także zyskałem zaufanie wielu pacjentów. Zajmuję się leczeniem stomatologicznym. Przyjmuję pacjentów w różnym wieku i każdemu staram się pomóc.

Mój gabinet wyposażony jest w nowoczesny i specjalistycznych sprzęt, za pomocą którego mogę bardzo szybko odnaleźć źródło bólu zęba i usunąć je. Pracuję przy pomocy wielu narzędzi stomatologicznych, między innymi lusterek, pęset stomatologicznych, nakładaczy i wielu innych. Dbam o higienę pracy, dlatego wszystkie akcesoria poddawane są zabiegom sterylizacji.

Do moich obowiązków należy lakowanie zębów, fluoryzacja zębów i wykonywanie okresowych przeglądów. W skrajnych przypadkach oferuję leczenie kanałowe. Dodatkowo zajmuję się czyszczeniem zębów, zwłaszcza usuwaniem kamienia nazębnego. Przyjmuję zarówno dorosłych, jak i dzieci, jednak każdemu pacjentowi powtarzam jak ważne jest prawidłowe utrzymanie higieny jamy ustnej. Brak takiej ochrony, powoduje częste infekcje i psucie się zębów.

Wykonuję również różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne. Dodatkowo świadczę usługi protetyczne. W tym zakresie mogę zaproponować zakładanie protez, licówek, mostów i koron. Używam najwyższej jakości materiałów dentystycznych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów i są całkowicie bezpieczne dla pacjentów. Oferuję korony porcelanowe, mosty porcelanowe, licówki porcelanowe i inne tego typu uzupełnienia.

Częstym zabiegiem jaki wykonuję jest lakowanie zębów u dzieci. Proces ten polega na uszczelnianiu naturalnych bruzd, które znajdują się na powierzchni zębów trzonowych i przedtrzonowych. Zabieg ten powinno się wykonywać zaraz po wyrżnięciu się zębów. Wówczas mamy pewność, że nie są one jeszcze zajęte przez próchnicę.

Staram się, by w gabinecie panowała przyjemna atmosfera, która pozwoli rozluźnić się pacjentom przed zabiegiem. Na specjalne życzenie stosuję znieczulenie miejscowe. Dokładam wszelkich starań, by zabieg został przeprowadzony bezboleśnie.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy mi na Państwa zadowoleniu i zdrowiu. Gwarantuję rzetelność i profesjonalizm. Czekam na Państwa w moim gabinecie dentystycznym w Stromcu. Przyjmuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Przeczytaj więcej...

Sieci społecznościowe

Nie znamy nazwy konta tej firmy na żadnym portalu społecznościowym

Zdjęcia i klipy

Opinie o Grzegorz Fabjański Gabinet Dentystyczny (0)

Czy jesteś właścicielem biznesu?
Pomożemy Ci w jego rozwoju

Zdobądź więcej klientów, większą oglądalność i lepszą rozpoznawalność marki.
Pozwól nam pomóc sobie w osiągnięcu celów i ulepszeniu biznesu.

Dodaj swoje przedsiębiorstwo